Електронна платформа УУБ та проведення торгів на ній

Український уряд розробив систему земельних торгів. Вони довго намагалися прийняти та реалізувати цей законопроект і вирішили ввести його в дію. Раніше дії із земельними ділянками були незаконними, або ці дії були обмеженими. Отже, законопроект, який дозволить власникам сільськогосподарських угідь розпоряджатися своєю землею на законних підставах, незабаром набере чинності.

Як працює процес торгів у Прозорро

Таким чином, після того, як Володимир Зеленський підписав указ № 552 — IX, обмеження в дії із земельними ділянками були зняті, і всі заборони почали застосовуватися. Цей Указ викликав багато суперечок та розбіжностей. Саме з 1 липня законопроект набув чинності, ​​той, що реалізує ринок землі, той, що виведе країну на найновіший рівень з боку земельних володінь.

Торгові організації отримуватимуть незаконні дозволи на діяльність їх власності. Таким чином, земля буде затребувана в ринковому циклі країни. Однак на рахунки застосовуються такі обмеження:

  • для фізичних осіб — 100 га землі,
  • для юридичних осіб — 1000 га земельних ділянок.

Також незначним є нюанс того, що юридичні особи можуть легально розпоряджатися землею з 2024 року.

Закон не застосовується до земель сільськогосподарського призначення для державних службовців. Він спрямований на дії власників, в яких вимагаються частки. У свою чергу, власники земельних ділянок могли і зможуть продати, здати в оренду та заставити свої земельні частки в банку.

У режимі реального часу Верховна Рада готує указ № 2195, в якому чітко та чітко зазначено, що всі тендери на земельні ділянки будуть проводитися через електронний формат. Як онлайн-система представлена ​​Prozorro.Sale. На цьому сайті власники земель зможуть продати та здати свою землю в оренду.

Ці нововведення повинні стати для України невід’ємною частиною дій щодо земель сільськогосподарського призначення на правовому рівні. Кожен процес міститься та реалізується через систему Prozorro.Sale, напиклад, через сайт УУБ https://sale.uub.com.ua/ru/news/zemelqni-torgy-nezabarom-startuyutq-v-ukraqini, тим самим виводячи країну на найновіший рівень. Також відбуватимуться аукціони – тендери на придбання чи оренду відкритих земельних ділянок.

Що таке Прозоро

Якщо ви ще не встигли долучитись до роботи з системою Прозоро, то саме час дізнатися більше інформації про відповідний ресурс. В цій системі державні підприємства та організації регулярно проводять свої

Где искать запчасти для сельскохозяйственной техники

Сельскохозяйственная сфера постепенно развивается в нашей стране, хотя пока однозначно рано говорить о том уровне, который диктуют передовые государства. Именно поэтому наши предприниматели, которые заняты в аграрной сфере, постоянно вынуждены

Киевское ОСМД уже во второй раз приняло участие в программе ЕБРР IQ energy

В рамках программы финансирования энергоэффективности жилья Европейского банка реконструкции и развития (ЕБРР) IQ energy в Украине стартовал очередной проект по модернизации системы отопления многоквартирного дома с ОСМД. Дом расположен в