Реалізація в системі Прозорро

Такий серйозний ривок був зроблений для тих, хто брав участь в аукціонах і раніше. Але так як Прозорро — це щось зовсім нове для України, то багато експертів залишилися все також при своїх питаннях і це їх дійсно хвилює. Звичайний українці переживають про те, що продаж таких ділянок https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/zemelni-torgy-koly-startuyut-ta-yak-prohodytymut/ може вплинути на їхнє життя в цілому, але складно не відзначити, що вони мають рацію.

Так як уряд загорівся головною ідеєю, яка повинна переслідувати цей ринок – це прозорість. Але чи зможуть ді вони виставити такі серйозні умови, щоб ніхто не наважився їх порушити і ринок торгів вирішили зробити онлайн, він став дійсно прозорим. Провідні фахівці завжди відповідають на каверзні запитання.

Як відомо, до 2021 року заборону на продаж земельної ділянки був активний. Але була можливість продавати те, що знаходиться в комунальній власності. Мета на офлайн торгах була такою ж, як у Прозорро – продавати землю дорожче і віддавати її тому, хто заплатить найбільше. В цьому і полягає вся суть аукціонів.

Світовий рівень економіки піднімається за рахунок продажів. Так як в Україні завжди було багато різного, все це гарантувало підвищені інвестиційні портфелі і при цьому, регіони були раді, бо фермерам найчастіше хотілося б придбати лот, але зробити це слід було б на правильних організованих аукціонах.

Купувати землю зараз стає трохи небезпечно, так як багато хто норовить наживи і в той же час представити себе, як людину чесну і вивести все на той рівень, коли іншої можливості придбати землю немає і тому люди просто беруть до уваги документацію і різні законопроекти, а все махінації вони пояснюють тим, що іншої можливості отримати землю просто немає. З ними складно не погодитись, але не хочеться бути тією людиною, яка просто сидить біля розбитого корита. 

Лоти діставалися тим, що мав зв’язки, тим, хто щось значив і тоді простим людям було дуже складно придбати хоч щось, бо все відходило відразу великого, тому проектний менеджер з таких питань відразу акцентував увагу на той факт, що даний аукціон буде дуже публічним і сайт Прозорро може надати всім будь-яку підтримку, що теж потрібно поважати і приймати до уваги. 

Довірою такі торги користуватися будуть, так як це створює відчуття близькості з народом і більш того, патріотизм теж розвинений, а це допомагає поповнити бюджет. Відкриті аукціони – майбутнє країни.

Киевское ОСМД получило более 20000 евро на утепление по европейской программе IQ energy

Киевское объединение совладельцев многоквартирного дома (ОСМД) «Авиатор-17» реализовало утепление фасада дома, расположенного в Святошинском районе украинской столицы в рамках программы финансирования энергоэффективности жилья Европейского банка реконструкции и развития (ЕБРР) IQ

Конкурс «Самый эффективный потребитель энергоресурсов» на новом ресурсе «Энергопомощь»

Энергопомощь — новый интернет-ресурс, который поможет гражданам Украины тратить меньше средств на коммунальные услуги. Команда сайта собирает энергосберегающие решения для квартир и домохозяйств, ищет примеры успешной реализации таких решений, чтобы

Як продається арештоване майно в системі Прозоро.Продажі

В Україні продаж арештованого майна можливий лише через систему електронних відкритих торгів. В системі Прозоро.Продажі реалізація такого майна проходить доволі швидко та відкрито. Слідкувати за перебігом аукціону може кожен бажаючий