Вигоди використання Прозорро.Продажі покупцями

Взяти участь у відкритих онлайн торгах державним та комунальним майном зараз бажає велика кількість потенційних покупців. І це не дивно, так як інноваційна система електронних аукціонів Прозорро.Продажі надає багато переваг для учасників торгів.

Головні переваги для покупців будуть розглянуті далі, а для того, щоб дізнатися про особливості продажу держмайна та майна комунальної форми власності, можна скористатися цим сайтом sale.uub.com.ua.

Чому покупці обирають Прозорро.Продажі

По-перше, в цій системі, що являє собою центральну базу даних усіх лотів, зібраний великий асортимент товарів та сировини, що продає держава та комунальні установи. Тут є все: нерухомість (житлові, промислові та комерційні приміщення), будинки, споруди, земельні ділянки, транспорт, металобрухт, деревина та багато іншого.

По-друге, знайти цікавий лот дуже просто: для цього потрібно лише скористатися спеціальним пошуковим фільтром одного з торгівельних майданчиків. При необхідності також можна отримати допомогу кваліфікований менеджерів, які швидко знайдуть цікавий лот.

По-третє, участь в конкурсі за право придбати лот тут характеризується рівними умовами. Так як усі учасники є анонімами, то продавець не дізнається про те, хто саме зробив ставку. Дані про переможця стануть відомими лише після того, як торги закінчаться. Завдяки цьому забезпечується рівність умов для усіх учасників.

По-четверте, тут не можуть існувати корупційні схеми продажу майна, тому продавці не зможуть вимагати хабарі задля зниження ціни на товар. Завдяки цьому вартість лотів є справедливою та відповідає ринковій ціні.

Крім цього, система Прозорро.Продажі забезпечує перевірку документів усіх учасників аукціонів, тому шахрайства тут немає.

Так як за ходом торгів можуть спостерігати усі бажаючі, цим забезпечується відкритість та прозорість аукціонів. Серед сторонніх спостерігачів можуть бути навіть представники органів контролю чи преси. У випадку виявлення підозри на шахрайство учасника буде виключено з системи.

Як продавці та покупці взаємодіють між собою

Так як в системі Прозорро не передбачено спеціального функціоналу для організації торгів та підписання договорів між їх учасниками, ця задача виконується електронними торгівельними майданчиками. Вони акредитовані цією системою, тому мають доступ до усієї бази данин лотів, розміщених в системі Прозоро. На цих майданчиках реєструються продавці та покупці. Знайшовши необхідний лот, покупець подає заявку на участь в торгах та сплачує гарантійний внесок. Під час аукціону усі зареєстровані в ньому учасники роблять свої ставки в боротьбі за право придбати лот.

Таким способом на онлайн аукціонах продається усе, в тому числі і деревина. Щоб отримати більше цікавої інформації щодо придбання деревини через відкриті електронні торги, варто скористатися посиланням https://sale.uub.com.ua/ru/news/derevyna-drovyana-np-ml-na-majdanchyku-uub.

Прозорро.Продажі – це ефективна система взаємодії покупців та продавців, завдяки якій ринок держмайна в Україні став більш прозорим та відкритим.

Как правильно приобретать самогонные аппараты

Выбор любого оборудования – это проблемное и муторное занятие. Не каждый человек готов тратить часы своего времени на ознакомление с характеристиками, особенностями, плюсами, минусами, направлениями в использовании и другой информацией.

Football Manager 2020: полноценный обзор игры

Пользуйтесь всеми основными преимуществами и особенностями виртуального мира, который наполнен яркими картинками, качеством звучания и небольшими деталями, бросающимися в глаза.  Часть серии Football Manager 2020 симулятора менеджера футбольного клуба  уже

Угольный гриль weber

Угольные грили считаются классикой, лучшим выбором для ценителей аппетитной еды, специальной атмосферы, которую дарит приготовление пищи на живом огне. Современные модели открывают огромные возможности, заменяют мангал, коптильню и простую плиту.