Як Міністерство оборони України проводить закупівлі в 2021 році

Українське законодавство передбачує обов’язок проведення державних закупівель Міністерством оборони України через систему тендерних торгів. Тому придбання воєнної техніки, обладнання, продуктів харчування та медикаментів повинно пройти спеціальну процедуру.

Враховуючи, що з 2016 року тендерні закупки проходять у середині системи Прозорро, переможця таких торгів система встановлює автоматично. Таким чином, обрання вигідного та заздалегідь підготовленого постачальника не вийде. Кумівство залишено в минулому, а гроші держави економляться.

Учасники тендерів мають рівні умови. Це забезпечують електронні майданчики системи, котрі можна знати на сайті megasale.com.ua. Інформаційний портал працює довгий час та зарекомендував себе як надійне джерело, тому не варто хвилюватись про достовірність наданої інформації.

Стати постачальником для Міністерства оборони України може будь-яке підприємство нашої держави. При цьому не важлива прив’язка до регіонального розташування, розміри компанії та її стратегія. Основним важелем при обранні кандидатів система бере порядність та репутацію. Якщо компанія раніше була помічена у корупційних схемах, то її не допустять до проведення таких торгів.

Відповідно до правил проведення торгів, учасники мають направляти свої пропозиції після оголошення тендеру. Зробити це можливо лише через підключені електронні майданчики системи Прозорро. Інші ресурси не дозволяють користуватися перевагами цієї системи.

Під час реєстрації компанію перевіряють на наявність державної реєстрації, відсутності боргів перед державою. Окрім того система просить надати документи котрі підтверджують фінансову стабільність підприємства. Це забезпечить вилучення ситуацій, коли фіктивна компанія заявить про своє банкротство.

Наголосимо, що наявність підстав вважати компанії причетною до участі у корупційних схемах дозволяє системі заблокувати доступ до торгів. Перед подачею документів будьте максимально уважними та перевірте себе на предмет необґрунтованих обвинувачень.

Для того щоб перемогти на тендері, експерти радять вам вказувати найнижчу вартість. Саме так система буде оцінювати максимально вигідну пропозицію. Якщо ви будете не згодні із рішенням системи, ви маєте право оскаржити його. За цю процедуру знімається оплата, однак ви можете не хвилюватись, в разі вашої правоти вам гроші повернуть.

Причины поломки сельскохозяйственной техники

Работа в сельскохозяйственном секторе это всегда определенные сложности, с которыми вынужден сталкиваться каждый предприниматель. Хуже всего в итоге могут стать те ситуации, когда в самых разгар сезона выходит из строя

Актуальні ціни на газ в Україні

Дізнатися актуальну ціну на природний газ відтепер не представляє складності. Для цього достатньо зареєструватись на електронному майданчику товарної біржі «Українська енергетична біржа», на якому розміщений спеціальний сервіс – калькулятор розрахунку

Биржевые котировки: Природный газ (оценка по результатам торгов)

По-прежнему нашей целью является создание важных ориентиров для определения цен на энергоресурсы с основным условием сохранения высокой ликвидности при использовании инструментов на бирже. Все это помогает исключить возможность появления коррупции